Teta-leto-NL-625Renomovaná hotelová kooperace Best Wellness Hotels Austria již dvacet let udává tón v oblasti wellness jako komplexního pojetí dovolené. Vedle rozsáhlé nabídky sportovních aktivit a lázeňských terapií je samozřejmou součástí filozofie hotelů  promyšlená zdravá strava.     

Umění vychutnat si život
Šéfkuchaři kladou velký důraz na dokonalost gastronomické nabídky. Používají zásadně jen čerstvé, vysoce kvalitní biologické, většinou regionální suroviny, z nichž  každodenně kouzlí neuvěřitelné dobroty: nejen regionální, ale i rafinované speciality kuchyně mezinárodní. Celá řadu šéfkuchařů skupiny Best Wellness Hotels Austria byla vyznamenána kuchařskými čepicemi podle Gault Millaua.

Rote-Rübe-Terrine-30020. výročí existence hotelové kooperace se stalo skvělou příležitostí, prezentovat vybrané recepty best wellness kuchařů: letos v říjnu byla představena první vitální kuchařka skupiny Best Wellness Hotels Austria.  Nejlepší kuchaři sáhli do své truhlice pokladů a poskytli své recepty k přípravě menu o třech chodech. Hosté Best Wellness hotelů tak mají možnost, připravit dobroty z dovolené i doma!

Pětihvězdičkový Deluxe Hotel & Spa Resort Alpenpalace

Vitální kuchařská kniha byla představena v jednom z nejmladších členských hotelů skupiny – v pětihvězdičkovém  Deluxe Hotel & Spa Resort Alpenpalace v St. Johannu v jihotyrolském údolí Ahrental.

siven-300Hotel se nachází  v úchvatném  světě majestátních vrcholů jihotyrolských Alp: v létě přímo uprostřed syté zeleně a v zimě ve sněhové pohádce pouhé 3 km od lyžařského regionu Klausberg a 2 km od lyžařské oblasti Speikboden.

Lázeňský areál na ploše 2.000 m²  nadchne rozsáhlou nabídkou nejrůznějších alpských procedur a masáží. Je vybaven vnitřním i venkovním vyhřívaným bazénem, prostorný svět saun nabízí pravou tyrolskou saunu, laconium, bylinkovou saunu a klasickou parní lázeň.

Hotel je obklopen jedinečným, 30.000 m² velkým parkovým areálem s kouzelnou bylinkovou zahrádkou.

Alpenpalace byl letos vyznamenán renomovanou a na celém světě uznávanou cenou „Luxury Ski Resort“. Toto vyznamenání potvrzuje nejen vynikající služby a nabídku hotelu, ale rovněž ukazuje, že region Ahrntal se vyvíjí ke špičkovým lyžařským resortům v Jižním Tyrolsku.

www.alpenpalace.it

www.bestwellnesshotels.cz