Hochschober dokáže to, co jiné hotely ne …Jakmile ho jednou navštívíte, budete se vracet. Hochschober je prostě místo v Rakousku, kam musíte vyrazit!

Hochschober Honza Ryb 625                                   Hochschober leží u jezera patřícímu rodu Schwarzenbergů,    foto:  Jan Rybář – Amaze.cz

Že už dlouho sníte o dovolené, kde si skutečně odpočinete a přitom se nebudete pořád muset starat o zábavu pro vaše děti? Pak tohle je pro vás to pravé: v hotelu Hochschober si s dětmi můžete dopřát túry po Alpách, vychutnat si nejrůznější bazény a hlavně speciálně vyhřívané jezero na 30°C a pak – zatímco děti se baví v dětské vile – vyrazíte na masáže, do knihovny či na romantickou večeři.

Hochschober: “Dělejte, co vás baví!”  

Proslulým se stal hotel Hochschober především svým jedinečným světem vody, tepla a dobré pohody, který je všem hotelovým hostům volně k dispozici, a který je pro mnohé hlavním magnetem při volbě dovolené.

Anna - Honza Rybar 300

I děti odtud prostě nebudou chtít odjet!

Tohle je doslova wellness ráj, ovšem pozor: na rozdíl od většiny obdobných míst, sem se jezdí i s dětmi! Hotel je jim skvěle přizpůsoben a myslí na ně ve všech směrech.

Proč děti milují Hochschober

S hotelem je dětská vila propojená zastřešeným skleněným můstkem. V přízemí je mateřská školka, která má vlastní kuchyni.  Jsou tady zároveň i jesličky, takže není problém zde nechat i ty nejmenší.

Starší děti dostali v dětské vile horní poschodí, kde byl zřízen klub pro mládež. Je zde velká televize, nejnovější playstations, internetové terminály, různé hry a na venkovní stěně vily dokonce umělá lezecká stěna, která je sedm metrů vysoká.

www.hochschober.at

Zajímavé články o hotelu Hochschober:

Hotely pro duši – časopis Kondice