GiggijochSoelden-625Zatímco se v mnoha alpských střediscích chýlí lyžařská sezóna ke konci,  lze si na ledovci v Söldenu vychutnávat nádherné slunečné lyžařské dny. Dole v údolí už vše voní jarem, vše pučí a vše se zelená a nahoře na svazích vše pokrývá třpytivý bílý háv.  

Perfektní sněhové podmínky na sjezdovkách, azurově modré nebe a příjemné teploty lákají k nádherným sjezdům na firnových polích a slibují výjimečné sportovní zážitky a přírodní dobrodružství. Nezapomenutelné jsou i chvíle odpočinku na lehátku: sluneční paprsky už pěkně hřejí a kam se člověk podívá, všude dechberoucí panorama ledovců a zářící sněhové krystaly.

Nabídka jarního pobytu v pětihvězdičkovém hotel DAS CENTRAL : 

LYŽOVÁNÍ NA SLUNCI  (SONNENSKILAUF)   4=3 & 7=5

  • 7 noclehů za cenu 5 nebo 4 noclehy za cenu 3
  • ráno luxusní snídaňový bufet & večer  menu dle výběru o pěti chodech
  • hotelový shuttle ke stanicím lanovek
  • 3denní  nebo 6denní skipas
  • wellness de luxe ve Vodním světě Venezia na 3 podlažích
  • volný vstup do fitness centra, které je vybaveno nejmodernějšími      přístroji Technogym
  • aktivní sportovní program venku i vevnitř po celý týden

4 noclehy od  € 635,- za osobu
7 noclehů  od € 1.075,- za osobu

platnost nabídky:  13.04.-18.04. & 21.04.-28.04.2013

LYŽOVÁNÍ NA SLUNCI – ŠPIČKOVÉ ZÁŽITKY NA PRVNÍ POHLED

Dva ledovcové areály – záruka jedinečných lyžařských zážitků
Očekává vás jedna z největších, pro zimní sporty zpřístupněných ledovcových ploch (20 km2) v Rakousku. Zatímco sjezdovky na ledovci Tiefenbach jsou široké a povlovné, je ledovec Rettenbach výzvou pro všechny ambiciózní lyžaře a je zárukou výjimečných lyžařských zážitků. Oba ledovcové areály jsou navzájem propojeny největším alpským lyžařským tunelem.

Zimní finále MAXXX MOUNTAIN 2013
Vychutnejte si ve dnech 26.-28.04.2013 legendární zakončení zimní sezóny  na ledovcích Rettenbach a Tiefenbach  v Söldenu. Nabídka je obrovská: od testování lyží & snowboardů, přes jízdu na SkiDoo & Pistenbully, až po dechberoucí show- & partyprogram. Zkrátka poslední dny zimní sezóny nutno náležitě oslavit.

Vodní svět Venezia

Vodní svět Venezia

Wellness požitky ve výšce 1.500 m2

Po krásném dni na sjezdovkách vás čeká Vodní svět Venezia s devíti různými saunami a parními lázněmi.  Na třech podlažích nabízí nádherné prostředí pro relaxaci. V exkluzivní Beauty- & Wellnessresidenz si můžete vybrat masáže a wellness procedury z celého světa.

Kulinářská mistrovská díla na špičkové úrovni

Šéfkuchař Gottfried Prantl (vyznamenaný dvěma kuchařskými čepicemi) a jeho tým kouzlí každý den neuvěřitelné dobroty: počínaje pětihvězdičkovým snídaňovým bufetem až po menu pro gurmety večer.

V hotelovém sklípku, ve kterém se nachází více než 30.000 lahví vína z celého světa, si víno ke skvělé večeři vybere každý.

Stylové ubytování

Všechny luxusní pokoje a suity v pětihvězdičkovém hotelu Das Central  jsou svým způsobem unikátní: některé okouzlí rustikálním tyrolským zařízením, jiné moderním designem. Nechybí ani klasický anglický nebo elegantní provensálský styl.

Central aktiv – aktivní sportovní program

Při poznávání světoznámého lyžařského střediska Sölden vás bude doprovázet naše lyžařská průvodkyně Eva. Vychutnáte si pravou horskou snídani s dechberoucím alpským panoramatem. Novou energii lze také načerpat při nejrůznějších aktivitách v hotelu, jako je jóga, pilátes nebo stretch & relax.

Hledáte nezapomenutelnou lyžařskou dovolenou v Söldenu? V pětihvězdičkovém hotelu Central přímo v centru jste na správné adrese. Poptejte nyní!

www.central-soelden.at

www.bestwellnesshotels.cz