RAD_9107-w625

Radstadt je půvabné městečko na hranici mezi dvěma rakouskými spolkovými země mezi Salcburskem a Štýrskem. Známé jen nejen jako lyžařské středisko, ale i jako oblíbený cíl golfistů. A mají tu velkou atrakci: na odpaliště 12. jamky se jede kabinkovou lanovkou Birdie Jet!

Jamka č. 12

Jamka č. 12

Hřiště GC Radstadt je kouzelně zasazeno ve slunečném údolí Ennstal s úžasnými výhledy na vrcholy pohoří Dachstein. Je naprosto přirozené, žádné krkolomné zásahy. Hřiště je celkem náročné, střídají se tu rovinaté jamky a jamky ve svazích, které vyžadují slušnou kondici. Výstup na odpaliště 12. jamky, která je skutečně strmá a 250 metrů dlouhá, vám však ušetří kabinková lanovka Birdie Jet, která tu pouze pro hráče jezdí každý den. Jedinečný servis, který nemá v Evropě obdoby.


Hotel Zum Jungen Römer

Co dále hovoří pro návštěvu hřiště v Radstadtu, je rodinný čtyřhvězdičkový hotel Zum Jungen Römer přímo u první jamky, který se od začátku května až do prvního sněhu specializuje na návštěvy golfistů a dělá jim opravdu pomyšlení. Díky skvělé poloze hotelu lze terasy lze pohodlně pozorovat dění na devítijamkovém hřišti a na cvičných greenech.

hotel-w300Hotel Zum Jungen Römer je jedním ze zakladatelů golfového hřiště a jeho hosté mají na hřišti GC Radstadt velkorysou 33procentní slevu na greenfee. Na ostatních hřištích, která se nacházejí v bezprostřední blízkosti (GC Radstadt Tauerngolf, Dachstein Tauern GCC, GC Goldegg, GC Lungau a Golf & Countryclub Pichlarn) mají hoteloví hosté rovněž slevy.
Hotel je vybaven útulnými pokoji a velmi příjemným wellness areálem se saunou, parní lázní, tepidáriem, infračervenou kabinou, vířivkou a soláriem. A když budete chtít zařadit bezgolfový den, můžete si bezplatně v hotelu vypůjčit horské kolo!

RAD_9071-w300

Golfový klub má skvělé zázemí: rozsáhlý, zčásti zastřešený driving range ke zdokonalení švihu a několik pitching a chiping greenů a krátké devítijamkové hřiště umožní skvělý trénink krátké hry, když je právě na hřišti nabito.

www.radstadt.com

lanovkou na dvanáctku

lanovkou na dvanáctku

Hotel Zum Jungen Römer
RömerStrasse 18
5550 Radstadt
www.roemer.at