Vážení přátelé!

Člověk nemusí cestovat daleko, když dobře je tak blízko! – přesně o tom Vás chci na těchto stránkách přesvědčit. Vždyť v dnešní době jsou kratší vzdálenosti stále přitažlivější. Cestování do vzdálených destinací přestává být kvůli cenám a rostoucím problémům na letištích atraktivní. A nekonečná čekání při přestupech, otravné kontroly, fast food a káva z papírových pohárků, imigrační ceremonie, chybějící zavazadla – na to už přece nemáme náladu. Navíc dáváme přednost kratším, zato častějším únikům.

Není nic příjemnějšího než se ve čtvrtek večer podívat na předpověď počasí a spontánně se rozhodnout o programu víkendu: do hor, na golf, nebo jen na skvostný relax do pěkného wellness hotelu? To vše lze uskutečnit v Rakousku, protože když v pátek sednete do auta, už večer si můžete u skleničky veltlínského lebedit na lehátku u hotelového bazénu nebo v restauraci… a vymýšlet sobotní a nedělní program.

Rakousko si svými 152 golfovými hřišti získalo bezpochyby pevné místo na golfové mapě. Co však činí golf v Rakousku tak atraktivní, to jsou konstantní ceny green fee, skvělé ubytovací možnosti, všudypřítomná nádherná příroda a skvělá gastronomie.

Při svých cestách velice důkladně sleduji hotelovou nabídku – od kvality služeb, přes wellness zařízení a gastronomii a proto mohu zodpovědně tvrdit, že nikde v mezinárodním srovnání neexistuje lepší poměr ceny a služeb jako v Rakousku.

Porozhlédněte se a vybírejte!