INNs HOLZ Natur- & Vitalhotel**** a luxusní chaty

INNs HOLZ_625

Jako nikdy dosud  se v hornorakouském Mühlviertelu podařilo dokonale spojit  přírodní zážitky a útulný luxus! Není to dlouho, co se na obrovské mýtině uprostřed divokých lesů Böhmerwaldu, kolem romantického jezírka objevilo jedenáct kouzelných chat a malý hotel, dělající dojem, jako by tu byly odjakživa. Obrovské prosklené plochy odrážejí nejen nebe, ale vtahují přírodu dovnitř.

Kdo touží dobít baterky v nedotčené přírodě, zasportovat si nebo jen relaxovat, je zde na správné adrese. V jedenácti luxusně vybavených chatách najdou sportovci, dobrodruhové a požitkáři každé věkové kategorie vše, po čem srdce touží. Už při vstupu do chaty vyvolá nádherná vůně limbového dřeva neuvěřitelný pocit pohody a zažene okamžitě myšlenky na všední dny.

INNs HOLZ interieur 300Designová koncepce chatek (max. pro pět osob) dokonale zapadá do prostředí. Zdařilé dřevěné fasády uprostřed lesní přírody jsou skutečnou pastvou pro oko. Nezapomenutelnou útulnost jistí exkluzivní vybavení v moderním rustikálním stylu: šikovné střídání druhů dřeva a tradiční textílie jako loden a len. Použití hliněných omítek v interiérech navíc uvnitř chat zajišťuje rovnovážné klima.

Otevřený krb kouzlí příjemné teplo a romantickou náladu.  Hosté, kteří provozují více sportů, ocení velkorysé prostory pro sportovní vybavení. I v létě vyhřívané jezírko a idylická louka jsou zárukou skvělého odpočinku.

Další klenot je koupelna s volně stojící vanou a vlastní finskou saunou, ze které lze vyjít ven na prostornou terasu. Komu se nechce večer do restaurace, zavolá na recepci a opulentní večeře je servírována přímo na terase nebo u krbu v jídelně.

 INNsHOLZ Natur- & Vitalhotel****

INNs HOLZ_Hotel_Restaurant300Kdo dává přednost hotelu, nebude zklamán. V INNsHOLZ Natur- & Vitalhotel**** najde 27 špičkově vybavených pokojů. I zde hraje prim dřevo a harmonicky sladěný elegantní vzhled s přírodními materiály a účelně řešenými dispozicemi. Velké wellness centrum mohou samozřejmě navštívit i ti, kterým nestačí finská sauna v chatě.

 

Je zde k dispozici rovněž parní lázeň, infračervená kabina, sauna, vířivky venku i vevnitř a masážní a kosmetické oddělení. Restaurace v hotelu podává místní speciality v moderním lehkém pojetí.

Golf v Böhmerwaldu

V okruhu 40km od resortu se nachází 7 špičkových hřišť. Jedno z nich je Golfclub Böhmerwald, které nabízí jedno 18jamkové hřiště Championship a devítijamkové hřiště Panorama Course. Mistrovské hřiště na vysoké mezinárodní úrovni lze jen těžko popsat: musí se zažít. V nádherné krajině jsou jamky neuvěřitelně důmyslně nasázeny do krajiny, neopakují se a vodní i písečné překážky jsou velkými výzvami.

Devítijamkové hřitě Panorama Course je ideální tréninkové hřiště pro krátkou, přesnou hru. Nerozčílí začátečníky a profíky nadchne.

INNs HOLZ
4161 Ulrichsberg
www.innsholz.at