Bazen-s-hotelem600Znáte to, vracíte se z rodinné dovolené a máte pocit, že byste potřebovali alespoň 14 dní relaxace. Prázdniny s ratolestmi nejsou o odpočinku. Naštěstí šikovní podnikatelé přišli na nápad dětských hotelů, kde se děti mají jako v ráji a rodiče si přitom užívají skutečnou dovolenou. Nemohla jsem tomu uvěřit –  rakouský AIGO Familien- & Sportresort****S v trojmezí Rakouska, Německa a České republiky malém městečku Schlägl-Aigen mne o tom přesvědčil.

Nádherná, nedotčená krajina kam až oko dohlédne, domov romantického básníka Adalberta Stiftera. Skvělé turistické terény s poměrně značným převýšením a dech beroucí rozhledy do širokého kraje. Můžete zde chodit na výlety, hrát golf, tenis, jezdit na kole nebo jednoduše odpočívat v hotelové wellness oáze.

lezecka-stenaNabídka pro volný čas 
Součástí hotelu s moderními pokoji a apartmány je obrovský volnočasový areál. Na takřka 40.000 m² najdou děti i mládež vše, co je zárukou podařéné dovolené: venkovní areál s tenisovými kurty a hřišti pro míčové hry.Vevnitř je velká herna na třech podlažích a multifunkční hala, kde lze hrát kuželky, volejbal, košíkovou, stolní tenis, billiard nebo jít cvičit do fitness centra či na aerobik. Kulturní program jistí vlastní kino. Indoor-Funpark nadchne lezeckou stěnou, skluzavkami i počítačovými hrami.

Dětský klub AIGOLINO

AIGO-hotel-KinderhernaTi nejmenší (od tří let) mají k dispozici dětský klub Aigolino s profesionálním dohledem od 9.30 do 18.00 hod. Zkušené vychovatelky pro ně připravují každodenně zajímavý program. Na ploše 3.000 metrů čtverečních jsou umístěny herny, dětské dílny, jídelna s kuchyní a odpočívárny. Děti mají k dispozici i vlastní venkovní hřiště.

Wellness pro celou rodinu
V rodinném wellness areálu na ploše 2.500 m2 jsou tři dětské bazény a celoročně vyhřívaný venkovní bazén. Dospělí se mohou uchýlit do vlastního světa saun s vířivkami nebo odpočívat na velké slunečné terase. Sem mají přístup děti až od 16 let.

Hotelová kuchyně dává přednost regionálním produktům v bio-kvalitě. Nejen dospělí si mohou vybírat z bohaté nabídky, ale i děti mají vlastní bufet.

Golfpark Böhmerwald
Uprostřed této kouzelné krajiny, 13 kilometrů od hotelu, vyrostlo před více než dvaceti lety golfové hřiště, jedno z nejidyličtějších v celém Rakousku. Investoři byli velkorysí, postavili rovnou hřiště dvě: klasickou mistrovskou osmnáctku  parkového charakteru, z velké části obklopenou lesy, a devítku Panorama Course, která je tréninková, ovšem celkem náročná díky převýšením. Resort leží ve výšce 600 metrů nad mořem, ale díky hřebenu Šumavy, který jej chrání od severu, je zde slunečné, teplé mikroklima, jaké byste tu nečekali.

Logo

 

AIGO Familien- und Sportresort
Berghäusl 40
A-4160 Aigen-Schlägl
www.aigo.at

AIGO-Hotel-Foto děti-bazen-venku2 příjezd-recepce2