Einmarsch-w

Místo pro tebe, místo  pro mne, místo pro nás, to je filozofie hotelu,  díky které lze spojit  přání a potřeby všech generací …

Čtyřhvězdičkový dětský hotel Reiters Finest Familyhotel v rakouském Jižním Burgenlandu se zcela věnuje rodinné pohodě, ke které přispívají i hotelové lázně s termální minerální vodou. Nacházejí se tu tři bazény o různé hloubce, skluzavka a brouzdaliště pro nejmenší. Nabídka „All inclusive“ zahrnuje celodenní stravu včetně všech nápojů a samozřejmě hlídání a program pro děti všech věkových skupin. Dětský klub je otevřen denně od 9.00 do 21.00 hodin. Hlídání těch nejmenších od 8.00 do 16.00 hod.

Venkovní hřiště hotelu Finest Familyhotel je též jeden velký hotel. Foto: www.amaze.cz

Venkovní hřiště hotelu Finest Familyhotel je též jeden velký hotel. Foto: www.amaze.cz

Chtějí-li rodiče jednou vyrazit na náročnější výlet sami, mohou svou ratolest ponechat v dětském klubu “Kasimir’s Kids World“. Zde se 84 hodin týdně o děti profesionálně stará tým 16 vyškolených  vychovatelů. V dětském areálu na ploše 2.000 metrů čtverečních najdou děti nejen herny a bazény, ale i pagodu s vlastním divadlem, kinem a ateliérem pro rozvíjení tvůrčích aktivit.

Dětská zoo

A nejen děti a rodiče, ale i zvířata se zde cítí zjevně dobře: jsou tu ustájení lipicáni, američtí miniaturní koníci a bílí oslíci, najdou se tu dokonce i buvoli. Jezdecké kurzy pro děti patří k nejoblíbenějším atrakcím.

Hostitel  Karl J. Reiter dobře ví, že děti jsou nároční hosté – a mají zcela vlastní představy, jak má správný hotelový pobyt vypadat. V jeho dětském hotelu „Finest Familyhotel“ v prázdninovém resortu „Reiters Reserve Südburgenland“ vědí, po čem děti touží a čím současně nadchnou rodiče. Ti si mohou svou dovolenou uvolněně užít jen tehdy, když vědí, že je o jejich děti dobře postaráno.  Proto byl také hotel vyznamenán nejvyšším oceněním, které může dětský hotel získat: pěti smajlíky.

kulinarische-Vielfalt-wKonečně romantická večere

Na děti tady skutečně myslí i při jídle. Nejen že se možná poprvé v životě najíte v klidu a dobře, vy rodiče, ale v hlavní restauraci je samostatný dětský kout s pěkně sníženými pulty, aby na ně malí strávníci dosáhli a mohli si nejrůznější pochutiny naservírovat sami.

Dětské záchody, přebalovací pulty (i na pokojích), varné konvice, postýlky apod. to je samozřejmostí už mnohde, tady mají model baby-friendly hotelů rozšířený o aktivity pro děti i dospělé. Pro nejmenší, větší i velké děti je na celý den vymyšlen program s animátory, pozor – i slovenskými, což naše dcery velmi ocenily!

Hotel Reiters si užijí děti i rodiče

drozka-pred-hotelem-300Pro dospělé je tady v hotelu Reiters Family Finest snad každou hodinu nějaké cvičení od tai-chi se skutečným čínským mistrem, ke kterému se mimo jiné můžete objednat na šaolinskou masáž, až po zumbu (u jiné cvičitelky už). A společně se určitě vydejte na procházku cca kilometr kolem hotelu, kde mají výběh poníci a koníci (na těch se tady můžete projet či si objednat drožku a nechat se trošku povozit) a také vzácní vodní buvoli. Ostatně jeden z nich, byť plyšový, je i příhodným maskotem hotelu. Vodní buvol Kazimír každý den v půl 10 s obří myškou Lilly svolává po hotelu všechny děti a den začíná tancem a zpěvem.

U toho ostatně večer pak taky končí – v tamním velkém baru, kde za doprovodu skvělé živé hudby soutěží děti s rodiči, kdo předvede větší taneční kreace. Všechno je tady zkrátka na pohodu. Děti běhají, křičí, skáčou po sedačkách… A rodiče se na sebe jen chápavě dívají a po chvíli přestanou všechno kolem vnímat. Tohle je dětský hotel a vládnou mu děti. Nutno říct, že velice šťastné.

Více informací najdete na: www.family.reiters-hotels.com