Místo pro tebe, místo  pro mne, místo pro nás, to je filozofie hotelu,  díky které lze spojit  přání a potřeby všech generací …

Čtyřhvězdičkový dětský hotel Reiters Finest Familyhotel je s Reiters Supremehotelem důmyslně propojen. Tento hotel se zcela věnuje rodinné pohodě, ke které přispívají i hotelové lázně s termální minerální vodou. Nacházejí se tu tři bazény o různé hloubce, skluzavka a brouzdaliště pro nejmenší. Nabídka „All inclusive“ zahrnuje celodenní stravu včetně všech nápojů a samozřejmě hlídání a program pro děti všech věkových skupin. Dětský klub je otevřen denně od 9.00 do 21.00 hodin. Hlídání těch nejmenších od 8.00 do 16.00 hod.

Chtějí-li rodiče jednou vyrazit na náročnější výlet sami, mohou svou ratolest ponechat v dětském klubu “Kasimir’s Kids World“. Zde se 84 hodin týdně o děti profesionálně stará tým 16 vyškolených  vychovatelů. V dětském areálu na ploše 2.000 metrů čtverečních najdou děti nejen herny a bazény, ale i pagodu s vlastním divadlem, kinem a ateliérem pro rozvíjení tvůrčích aktivit.

Rodičům tak zbývá hodně času na sport i na wellness. Dovolená, která opravdu uspokojí ty nejvyšší nároky.

Dětská zoo

A nejen děti a rodiče, ale i zvířata se zde cítí zjevně dobře: jsou tu ustájení lipicáni, američtí miniaturní koníci a bílí oslíci, najdou se tu dokonce i buvoli. Jezdecké kurzy pro děti patří k nejoblíbenějším atrakcím.

Hostitel  Karl J. Reiter dobře ví, že děti jsou nároční hosté – a mají zcela vlastní představy, jak má správný hotelový pobyt vypadat. V jeho dětském hotelu „Finest Familyhotel“ v prázdninovém resortu „Reiters Reserve Südburgenland“ vědí, po čem děti touží a čím současně nadchnou rodiče. Ti si mohou svou dovolenou uvolněně užít jen tehdy, když vědí, že je o jejich děti dobře postaráno.  Proto byl také hotel vyznamenán nejvyšším oceněním, které může dětský hotel získat: pěti smajlíky.