Reiters-625

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V jedné z nejslunnějších oblastí Rakouska, v jižním Burgenlandu, leží nedaleko lázeňského střediska Bad Tatzmannsdorf velký prázdninový komplex Reiters Reserve Südburgenland. Součástí jsou dva zajímavé hotely: pětihvězdičkový Reiters Supremehotel a čtyřhvězdičkový Finest Familyhotel, který je určen výhradně pro rodiny s dětmi.

Přímo pod okny hotelu rozprostírá golfový areál, který může golfistům nabídnout vše, na co si je vzpomenou. 18jamkové mistrovské hřiště již přilákalo četné hvězdy golfového nebe – i Alex Čejka zde již hrál.

Hřiště má charisma, které vás vtáhne do děje a i golfový laik se na chvíli zamyslí, zda se nezačít tomuto sportu věnovat. Kdyby ano, může využít služby golfové akademie se sedmi profi trenéry, kteří vyučují kompletní program tohoto mistra golfu.

Hotel Reiters Supremehotel se prezentuje velkoryse koncipovaným lázeňským areálem na ploše osm tisíc metrů čtverečních a je v současné době největším soukromým lázeňským areálem v Evropě, sloužícím výlučně hotelovým hostům. Lázně využívající pramen o teplotě 33 °C, který vyvěrá z hloubky téměř 900 metrů. Velkým luxusem jsou rovněž dámské lázně, které jsou určený výhradně ženám.

Spojení „požitek a spokojený host“ se ve slovníku majitele pana Reitera objevuje na předním místě. V hotelu Supreme se nacházejí čtyři restaurace a kreace kuchařů jsou neuvěřitelné. Nejexkluzivnější je restaurace Traube, která podává místní speciality připravené ze surovin z bezprostředního okolí. Byla vyznamenána třemi čepicemi podle GaultMillau.

Dětský hotel Reiters Family Finesthotel 

Čtyřhvězdičkový dětský hotel Finest Familyhotel je s hotelem Supreme důmyslně propojen. Tento hotel se zcela věnuje rodinné pohodě, ke které přispívají i hotelové lázně s termální minerální vodou. Do hotelu Supreme totiž smějí děti až od 16 let. Kdo má dítě mladší šestnácti let, je automaticky přesměrován a ubytován v hotelu Avance. Líto jim to být nemusí. Jeho filozofií je rodinná pohoda a tomu je zde vše podřízeno. Někdy člověk má dojem, že zde děti rozmazlují. Ale omyl – úlohou hotelu není děti vychovávat, od toho jsou nakonec rodiče. Prioritou hotelu je spokojený zákazník a jeho ratolesti. I proto je v tomto hotelu servis „All Inclusive“, takže v ceně pobytu je celodenní strava, veškeré nápoje i hlídání a program pro děti. Děti mohou zůstat v dětském klubu „Kasimir´s Kids World“ a rodiče mohou zase v klidu absolvovat svůj vlastní program.

Nacházejí se tu tři bazény o různé hloubce, skluzavka a brouzdaliště pro nejmenší. Nabídka „All inclusive“ zahrnuje celodenní stravu včetně všech nápojů a samozřejmě hlídání a program pro děti všech věkových skupin. Dětský klub je otevřen denně od 9.00 do 21.00 hodin.

Někdo o Burgenlandu řekl: „To, co tu máte, je pravý ráj.“ Kdo tam jednou zavítá, nemůže než souhlasit.

www.reiters-hotels.com