Stubaiský ledovcový areál se nachází pouhých 40 kilometrů jihozápadně od Innsbrucku. Letos se tu rozjela nová, 4,7 kilometrů dlouhá lanovka Eisgrat, která je nejdelší lanovka na 3 lanech v Alpách. A pod ledovcem najdete špičkový pětihvězdičkový Spa-Hotel Jagdhof s bohatou minulostí a vytříbeným vkusem.  Atmosféru charakterizuje luxus a pohoda a vše je tu velmi citlivě propracováno do posledního detailu s ohledem na čistotu designu a nadčasovost.

Nejrozsáhlejší rakouský ledovcový areál na Stubaii láká po celý rok svými na počasí nezávislými sjezdovkami. Provoz je tu od září až do pozdního jara a je tu k dispozici 35 sjezdovek a 111 kilometrů sjezdovek. Díky četným mírným svahům, je oblíbený i u rodin s dětmi.

Spa-Hotel Jagdhof – požitky na nejvyšší úrovni
Přímo pod stubaiským ledovcem, pouhých 20 minut od letiště v Innsbrucku se nachází jeden z nejznámějších rakouských hotelů SPA-Hotel Jagdhof, který patří mezi špičkové hotely mezinárodního sdružení Relais & Châteaux.
Díky skvělé výškové poloze (1.750 – 3.210 m) je hotel Jagdhof přímo ideální pro vyznavače zimních sportů. Požitky v Rakousku můžete potkat na každém kroku. V tomto směru je alpská republika  naprostou špičkou. Ovšem naprosto dokonalá symbióza skvělého kuchařského umění, legendární pohostinnosti rodiny Pfurtschellerů  a vysoké úrovně hotelových služeb čeká hosty jen v hotelu Jagdhof.

Alpská wellness
Prostorný lázeňský areál na celkové ploše 3000 m nabízí oázu klidu SPA-CHALET, svět saun VITAL WELT s 20 saunami a parními lázněmi a kosmetické oddělení JOYFUL. Fitness centrum je samozřejmostí.

Private SPA-Suite
Naprostou senzací je suita s vlastními lázněmi Private SPA-Suite, kde si na 100 m2  můžete nerušeně vychutnat jen ve dvou opravdový luxus v high-end parní kabině„My SPA Heaven“ za doprovodu sinfonie světla, hudby, tepla a vonící páry. Dále zde můžete vyzkoušet limbovou saunu, infinity pool a potom odpočívat na útulných relaxačních lůžkách.

Jagdhof SPA-CHALET

Léto v údolí
V létě je Stubaiské údolí rájem turistů a bikerů. Velká hotelová zahrada s pohádkovou přírodní kulisou zve také k nejrůznějším sportovním aktivitám. V hotelu jsou k dispozici e-kola a v bezprostředním okolí je celá řada golfových hřišť. Hotel se může pochlubit i vlastním  loveckým revírem.

Požitky na nejvyšší úrovni
Požitky v Rakousku můžete potkat na každém kroku. V tomto směru je alpská republika  naprostou špičkou. Ovšem naprosto dokonalá symbióza skvělého kuchařského umění, legendární pohostinnosti rodiny Pfurtschellerů  a vysoké úrovně hotelových služeb čeká hosty jen v hotelu Jagdhof.
K největším highlights hotelu patří jednoznačně skvěle zásobený vinný sklípek, kde čeká 20.000 lahví s víny z nového i starého světa, stejně jako požitková gondola Genuss-Gondel – nejmenší restaurace pro gurmety v Tyrolsku.

Čepicemi vyznamenanou restauraci Hubertus Stube charakterizuje Gault Millau slovy: „Včas rezervovat, včas být na místě, vybrat si optimální víno k menu, doufat, že bude pěkné počasí – pak už nemůže naprostou spokojenost z dovolené nic ohrozit.“

Relais & Châteaux SPA-Hotel Jagdhof***** 
Familie Pfurtscheller
Scheibe 44
A-6167 Neustift
www.hotel-jagdhof.at