Ritzenhof-625

Léto v Salcbursku – to jsou typicky rakouské prožitky s nedostižnou  atmosférou. Pinzgau, region s nejpropracovanější organizací rekreačních a sportovních aktivit, patří k jednomu z největších magnetů Alp. Nabídka zimních i letních aktivit je tak bohatá, že si vybere každý. Přitahuje hlavně nadšené cyklisty a golfisty.

Ritzenhof – hotel a Spa na jezeře

baldachyn-300Úžasný hotel s moderním a útulným designem a vynikající kuchyní přesvědčí i toho nejnáročnějšího hosta. Cítíte se, jakobyste přijeli na návštěvu do rodiny majitele Hanse Riedelspergera, tak milá a pozorná je péče o každého hosta.

Celá atmosféra hotelu, vytvářená propojením architektury, stravy, wellness a přístupu majitelů a celého personálu dokáže v hostovi, který přijede s pocitem vyhořením, zažehnout znovu jeho vnitřní oheň a chuť vrátit se do života.

yesterday-300Filozofii hotelu vnímá host všude: jak ve vkusně zařízených pokojích a suitách, tak v moderních prostorných lázních s vnitřním bazénem a s přímým vstupem do jezera. Moderní odpočívárny a kosmetické centrum nabízejí zázemí pro neuvěřitelné procedury a masáže.

A ty zážitky u večeře …
„V naši kuchyni jsou hodnoty jasně definované“, říká šéfkuchař Peter Weißer. „Používáme jen čerstvé sezónní a regionální produkty, které jsou plné síly. Při sestavování denní nabídky vždy bereme v úvahu přirozené lidské rytmy, jako je aktuální roční období a sezónnost, regionálnost, čerstvost a svěžest použitých surovin a zejména přirozená lidská potřeba harmonie chutí.“

Hotel  Ritzenhof
Ritzenseestr. 33
A-5760 Saalfelden
www.ritzenhof.at